Projekty Gotowe

Szukaj projektów:

typ domu:
powierzchnia: od do m2
nazwa projektu:
kolejność wyświetlania:

Chcesz wybrać projekt ?

Nie masz pewności czy jest zgodny z miejscowym planem ?

Chesz zminimalizować koszty jego dostoswania ?

Potrzebujesz fachowej porady ?

Jeżeli na, któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś pozytywnie to wiedz, że możemy Ci pomóc zrealizować te zamierzenia!

Nie musisz się martwić korowodem załatwień i zastanawiać od czego zacząć. Zdaj się na nas - my tą drogę pokonalismy nie jeden raz i sprawnie przeprowadzimy Cię do celu.

 

Wszystko co musisz zrobić to mieć marzenie, które pomożemy Ci spełnić!

 

Dla każdego liczy się czas! 

Dlatego stworzyliśmy firmę, która jest w stanie zminimalizować czas twojej inwestycji dając o każdy jej etap, aż do osiągnięcia wskazanego nam celu.

Dzieląc  grupę Archibud na sekcje pragniemy państwu ułatwić wybór i dostosować się do Państwa potrzeb na poszczególnych etapach inwestycji:

 

Archibud.pl Projekty Indywidualne:

tworzone dla Ciebie z myślą o Twoich potrzebach, wykonane tak aby Twój Dom, Mieszkanie, Lokal dawały Ci maksimum satysfakcji i zadowolenia.

 

Archibud.eu Projekty Gotowe:

które możesz znaleźć także u innych, a my pomozemy Ci w ich doborze jak również w dostosowaniu do miejscowego planu, doradzając nie tylko pod względem wizualnym ale i pod katem funkcji użytkowych.

 

Budowa i Wykończenie:

z racji zdobytego doświadczenia, znając problemy z jakimi borykają się nasi klienci przy doborze odpowiedniego wykonawcy, kredytu, czy materiałów, również w tym wszystkim jesteśmy w stanie Państwu pomóc!

PROJEKTY GOTOWE

Od czego zacząć

Gromadzenie dokumentów potrzebnych do pozwolenia nabudowę należy rozpocząć w wydziale architektury urzędu gminy, miasta lub dzielnicy. Uzyskamy tam wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego,...